середа, 30 грудня 2015 р.
вівторок, 29 грудня 2015 р.
понеділок, 28 грудня 2015 р.
вівторок, 22 грудня 2015 р.
Адаптація до навчання у школі!
Адаптація до школи – це процес звикання до нових шкільних умов, який кожен першокласник переживає і усвідомлює по-своєму. Більшість першокласників приходять до школи з дитячого садка. Там були ігри, прогулянки, спокійний режим, денний сон, завжди поряд вихователька. Там нинішні першокласники були самими старшими дітьми! У школі все по-іншому: тут – робота в досить напруженому режимі і нова жорстка система вимог. Для того, щоб пристосуватися до них, потрібні сили і час.
Період адаптації дитини до школи триває від 2-3 тижнів до півроку. Це залежить від багатьох чинників: індивідуальних особливостей дитини, типу навчального закладу, рівня складності освітніх програм, ступеня підготовленості дитини до школи і т.д. Дуже важлива підтримка рідних – мами, тата, бабусь і дідусів.
четвер, 17 грудня 2015 р.
NOTE 1: Do not forget to change width and height values to your preffered values.
NOTE 2: After you saved your cloud please allow about 10 minutes for changes to take effect. After that period of time please clear your browser cache by pressing CTRL+F5 (CMD+R for Safari) on web page where you embedded your cloud.
Ok
середа, 16 грудня 2015 р.
Адаптація 5 класу
Перехід із молодшої школи до основної пов’язаний із внесенням змін у динамічні стереотипи спілкування, діяльності, а також зі збереженням окремих компонентів попереднього соціального досвіду.
Адаптація дитини до навчання в середній школі відбувається не одразу. Це досить тривалий процес, пов’язаний зі значним навантаженням на всі системи організму.
Як свідчить аналіз, учителі, які викладають у 5-х класах, часто не бачать різниці між п’ятикласниками й іншими школярами основної школи. І як результат – завищені вимоги до цих учнів, зниження рівня навчальних досягнень, мотивації навчання. Такий підхід до навчання може ускладнити процес адаптації школярів.
Здається, тільки-но діти і батьки адаптувалися в початковій школі, як необхідно переходити до п’ятого класу, до середньої школи. На жаль, у цей період (10-11років) у дітей втрачається інтерес до навчання. Для учнів 5-го класу багато що стає новим і непізнаним: нові вчителі, нові предмети, форми навчання, а іноді і однокласники. Звичайно ж, є діти, які легко й вільно вливаються в шкільну систему вимог, а є діти, які відчувають потребу в допомозі вчителів, батьків, психолога. Відвідуючи уроки у 5-му класі я побачила що, п’ятикласникам у школі цікаво: вони прагнуть бути активними, розумними, вони хочуть щоб їх побачив, оцінив новий учитель і помітив у них усе найкраще.
понеділок, 14 грудня 2015 р.
модуль 3
UNIT 3 "JOBS"
Список професій англійською мовою
This is a list of the most common jobs and professions in English.
Важливі слова та словосполучення до теми "JOB"
English vocabulary: Jobs and work
Різниця між словами JOB, WORK, CAREER
Презентація
Work and Career: How to Make the World of Jobs Work for You
Таблиця Ексель
UNIT 3 "JOBS"
Список професій англійською мовою
This is a list of the most common jobs and professions in English.
Важливі слова та словосполучення до теми "JOB"
English vocabulary: Jobs and work
Презентація
Work and Career: How to Make the World of Jobs Work for You
Таблиця Ексель
середа, 9 грудня 2015 р.
четвер, 3 грудня 2015 р.
Піскова терапія
Піскова терапія
ЯКПРАВИЛЬНО БУДУВАТИ БЕСІДУ ПІД ЧАС ТЕРАПІЇ З ПІСКОМ
ІГри в піску
З чого починати терапію в пісочниці
Уже давно доведено, що сіль, пісок і вода, як природні матеріали, наділені унікальними властивостями і здатні викликати образи певного характеру, які мають терапевтичний вилив на психіку дитини.
Власне, пісочна терапія має на меті творче самовираження людини. Цей психотерапевтичний метод спрямований на розв’язання особистісних проблем через роботу з образами особистого і колективного підсвідомого. Робота з образами у пісочній терапії сприяє самопізнанню, особистісному зростанню, розкриттю творчих ресурсів тощо.
Досвід свідчить, що під час ігор з піском діти:
* отримують велике емоційне задоволення;
* удосконалюють координацію рухів, дрібну моторику, орієнтацію у просторі;
* проявляють вербальну і невербальну активність, допитливість у пошуково-дослідницькій діяльності;
* формують навички позитивної комунікації;
* розвивають сенсорно-перцептивні здібності, зокрема тактильно-кінестетичну чутливість. Усі ці переваги ігор з піском дали змогу використовувати пісочницю з педагогічною метою. Перенесення традиційних педагогічних занять у пісочницю дає значний виховний та освітній ефект порівняно зі стандартними формами роботи з дітьми.
Підписатися на:
Дописи (Atom)